iQor Bydgoszcz

iQor jest globalnym dostawcą usług serwisowych z zakresu BPO, wsparcia klienta i analizy danych. Globalnie zatrudnia 45 tysięcy pracowników w 18 krajach. W Polsce w 3 oddziałach pracuje prawie 1500 osób.

Pracujemy z najlepszymi markami na świecie dostarczając naszym partnerom biznesowym usługi napraw serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego, a także kompleksowego wsparcia klienta końcowego. Pełne spektrum współpracy to połączenie najnowocześniejszej technologii, efektywnego łańcucha dostaw oraz kompleksowej analizy biznesowej wraz ze wsparciem dla procesów podniesienia efektywności i zwiększenia oszczędności.

Nasze podejście daje wyniki na miarę dynamicznego rynku obsługi klienta i produktu.

W ramach kompleksowego programu staży i praktyk - Drużyna iQora – rocznie doświadczenie zawodowe zdobywa prawie 400 uczniów i studentów z miasta, regionu, kraju czy Europy w ramach programów wymiany Erasmus +. Wspólnie z Fundacją Take Care i szkołami/uczelniami, wybierani są najlepsi z najlepszych, którzy w nagrodę za wzorcowe zaangażowanie, oddanie i ciężką pracę, otrzymują roczne stypendia.

Od 2016 roku we współpracy z Zespołem Szkół Elektronicznych w Bydgoszczy prowadzimy klasę patronacką o profilu elektronicznym – ZSE iQor Class.

W 2017 roku we współpracy z Zespołem Szkół Mechanicznych nr 1 uruchomiliśmy ZSM iQor Robotics aQademy – zajęcia z tworzenia i programowania robotów.

iQor corporate logo _ color

Specjalizacje

Adres

Fordońska 248G 85-766 Bydgoszcz

Telefon

52 525 90 00