T Komp

T Komp działa od połowy lat 90 w Bydgoszczy. Początkowo skupiał się na tworzeniu oprogramowania wspomagającego firmy działające w zgodzie z wytycznymi norm ISO. Program został wdrożony w kilkuset przedsiębiorstwach (średnie i duże firmy), a jego uniwersalność pozwala dostarczać rozwiązania do wielu branż.

W ostatnich latach T Komp znacząco zwiększył swój zakres oferty i obecnie program wykorzystywany jest wszędzie tam gdzie mowa o wspomaganiu obiegu informacji. Klientami T Komp są działy jakości, sprzedaży, HR, księgowości, SCM, prawne, produkcji i inne. Elastyczne podejście firmy do Klienta jak i duży potencjał produktów stanowi wspaniałą alternatywę dla firm chcących informatyzować procesy unikając jednocześnie znaczących kosztów związanych z wdrożeniem lub rozwojem systemów klasy ERP.

T Komp tworzy grupa pasjonatów, zaangażowanych w swoją pracę. Każde nowe wdrożenie to dla nas nowe doświadczenie i szansa na rozwój produktów i firmy. Wiemy, że wysoka jakość naszych usług owocuje zaufaniem i rozwojem świadczonych usług dla Klienta.

Obecnie uczestniczymy w projektach badawczo – rozwojowych. Jest to dla nas szansa na stworzenie nowych produktów, zwiększających konkurencyjność oferty na globalnym rynku IT. Przygotowaliśmy również ofertę dla sektora MSP, który coraz częściej szuka rozwiązań z górnej półki, nie dysponując jednocześnie porównywalnymi budżetami na wdrożenie. Nasze produkty ofertujemy również w formie usługi SaaS.

 

Galeria

Specjalizacje

Adres

ul. Smukalska 33, 85-565 Bydgoszcz

Telefon

+48 52 360 44 48