Slican Sp. z. o.o.

Oferujemy rozwiązania zarówno dla wielkich korporacji, jak i małych rodzinnych firm, gwarantując każdemu użytkownikowi systemu Slican najwyższej jakości produkt. Dostarczamy rozwiązania usprawniające komunikację w otoczeniu biznesowym i społecznym.

Rozwiązania Slican działają w oparciu o zunifikowaną platformę telekomunikacyjną IT, co daje praktycznie nieograniczone możliwości funkcjonalne i użytkowe. Rozwiązania Slican oferują obsługę wszystkich rodzajów łączy publicznej komunikacji głosowej PSTN, VoIP i GSM. Oferują również między innymi takie aplikacje jak: nagrywanie rozmów, aplikacje taryfikacyjne, aplikacje dla administratorów umożliwiające konfigurowanie, sieciowanie i monitorowanie on-line systemów i inne, które można elastycznie konfigurować, indywidualnie do wymogów różnych użytkowników.

Rozwiązania telekomunikacyjne Slican współpracują z wieloma zewnętrznymi, zintegrowanymi aplikacjami, np. hotelowymi lub CRM.

Firma Slican wychodząc naprzeciw oczekiwaniom odbiorców oferuje rozwiązania, które nie tylko optymalizują koszty połączeń oraz ich rozliczenia, kontrolę i zarządzanie, ale dzięki zaawansowanym aplikacjom przyczyniają się do polepszenia funkcjonowania firm.

Firma Slican poprzez oferowanie coraz bardziej zaawansowanych rozwiązań, jest przodującą firmą na rynku krajowym, która również eksportuje swoje produkty, głównie na rynki Europy Środkowo-Południowej.

Produkty Slican zostały wielokrotnie wyróżnione i nagrodzone.

 

Specjalizacje

Adres

ul. M. Konopnickiej 18, 85-124 Bydgoszcz

Telefon

+48 52 325 11 13

Adres www

http://slican.pl