Misją oraz głównym celem Ośrodka jest działanie na rzecz wszechstronnego rozwoju kompetencji osobistych i zawodowych poprzez prowadzenie różnorodnych szkoleń i kursów dla klientów z całej Polski. Specjalizujemy się w szkoleniu kadr IT (webdeveloperów, administratorów sieci, programistów, e-marketerów, testerów i innych).

Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie się, rzetelność oraz profesjonalizm. Dzięki temu nasza oferta cieszy się, stale rosnącym zainteresowaniem. Tworzymy trwałe relacje z naszymi klientami szkoląc ludzi, których warto zatrudnić.

W chwili obecnej Ośrodek współpracuje z wieloma firmami, a także z Urzędem Pracy, poprzez wdrażanie projektów mających na celu aktywizację osób bezrobotnych z województwa Kujawsko-Pomorskiego. Realizujemy także projekty unijne w ramach aktywizacji zawodowej osób młodych zapewniając im finansowane unijnie staże na terenie woj. kujawsko-pomorskiego.

Dostrzegając potrzeby rynku oraz wykorzystując wykształcenie i umiejętności naszych pracowników w 2017 roku obok Ośrodka powstało Studio Webdeveloperskie. Do usług świadczonych w ramach studia należy przede wszystkim projektowanie stron i sklepów internetowych. Ponadto badania użyteczności (User Experience) oraz administrację serwisów firmowych.

Ośrodek Szkoleniowo-Wdrożeniowy to połączenie solidnych zasad firmy rodzinnej z innowacyjnym podejściem i otwartością na rozwój.

SONY DSC

 

Specjalizacje

Adres

ul. Karpacka 54

Telefon

52 373 36 89