EXIMO PROJECT Sp. z. o.o.

Eximo Project Sp. z o.o. specjalizuje się w integracji złożonych systemów informatycznych. Jest producentem rozwiązań z zakresu monitorowania aplikacji, usług i systemów informatycznych. Spółka oferuje rozwiązania tworzone w oparciu o aktualnie obowiązujące standardy na rynku nowych technologii.

Firma posiada doświadczenie w projektowaniu zaawansowanej infrastruktury sieciowej dla sektora ubezpieczeniowego, administracji publicznej i przemysłu. Z wdrożonych rozwiązań korzystają zarówno przedsiębiorstwa lokalne jak i liderzy produkcji w Polsce i Europie. Świadczy usługi takim firmom jak Pesa Bydgoszcz S.A., CUK Ubezpieczenia i Oponeo.pl S.A.

Eximo Project jest producentem oprogramowania wykorzystywanego do monitoringu IT. Autorski system F5Wizard to kompleksowa ochrona i monitoring wszystkich usług, aplikacji i systemów IT, pozwalająca na całodobowy monitoring poprawności działania serwisów www, aplikacji i innych elementów infrastruktury informatycznej.

Eximo Project prowadzi działalność outsourcingową i konsultingową obejmującą kompleksowy nadzór informatyczny i audyty bezpieczeństwa systemów IT.

Spółka świadczy usługi Service Desk dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Nowoczesne Call Center oparte na założeniach ITIL realizuje zgłoszenia z I, II i III linii wsparcia technicznego użytkowników.

Od wielu lat spółka bierze udział w plebiscycie „Złota Setka Pomorza i Kujaw” za każdym razem plasując się w pierwszej dziesiątce wyróżnionych firm. W tym roku Eximo Project zajęło I miejsce w kategorii „Najlepsza mała firma pod względem wyników finansowych”.

 

Galeria

 

 

 

Specjalizacje

Adres

ul. Poznańska 31, 85-129 Bydgoszcz

Telefon

+48 52 56 84 420