Agnat Sp.z o.o.

To już dziesięć lat, w ciągu których zmienialiśmy się tak dynamicznie, jak zmieniał się Internet. Dzięki pasji pracowników oraz inwestowaniu w najnowszą technologię w ciągu tego czasu staliśmy się jednym z liderów polskiego rynku internetowego. Obecnie obsługujemy kilka technologicznych i dynamicznie rozwijających się marek internetowych. W 2010 roku według Polskiej Akademii Nauk znaleźliśmy się w zestawieniu 500 najbardziej innowacyjnych firm w Polsce).

Wyspecjalizowaliśmy się w usługach online, które kierujemy w szczególności do firm oraz osób prywatnych. Utrzymujemy domeny, dostarczamy wysokiej klasy hosting, projektujemy serwisy WWW, internetowe i oferujemy usługę pozycjonowania stron WWW w polskich i zagranicznych wyszukiwarkach. Filozofię naszego działania najlepiej opisuje misja Domena.pl:

Zatrudniamy 48 osób w działach Biura Obsługi Klienta, Sprzedaży, IT oraz Marketingu. Firma stawia na pracowników, którzy łączą pracę z pasją i zamiłowaniem do technologii internetowych, dlatego średnia wieku naszej kadry wynosi 27 lat. Mimo stosunkowo młodego wieku ogromnym kapitałem firmy jest wysoki poziom know-how z zakresu nowoczesnych technologii.

Renoma i ilość klientów, którzy z nami współpracują są doskonałym dowodem na to, że usługi Domena.pl świadczone są na najwyższym poziomie. Wśród firm, które powierzyły nam zaufanie znajdują się takie korporacje jak Getin Bank, Cinema City, Herbapol czy Leroy Merlin. W sumie przedsiębiorstwa należące do spółki obsługują ponad 50.000 klientów i 100.000 domen.

Poza działalnością biznesową skupiamy się na niesieniu pomocy potrzebującym. Wspieramy okoliczne Domy Dziecka i inne organizacje, jak Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Niepełnosprawnych z Bydgoszczy. Swoją działalność aktywizujemy także w ramach sponsoringu wspierając turnieje piłki halowej Heiro Cup oraz coroczny Międzynarodowy Konkurs Junior Internet pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej.

 

Specjalizacje

Adres

ul. Gdańska 119, 85-001 Bydgoszcz

Telefon

+48 52 366 77 77