Comtek Systems Paweł Szachnowski

      Comtek Systems to integracja systemów teleinformatycznych, kompleksowość wyposażenia serwerowni i biura, aktywność we współpracy oraz kreatywność, a także najlepsze warunki handlowe i wysoka jakość usług.
      Od 2004 roku profesjonalnie i skutecznie dobieramy, łączymy oraz konfigurujemy elementy infrastruktury IT w warstwie urządzeń i aplikacji w taki sposób, aby nasi klienci otrzymali kompletny, zoptymalizowany pod kątem kosztów system informatyczny, zapewniający jej płynną i bezpieczną pracę.
      Naszym celem jest świadczenie usług projektowych, wdrożeniowych i serwisowych najwyższej jakości oraz dostawa rozwiązań teleinformatycznych, gwarantując najlepsze warunki handlowe, biznesowe oraz techniczne. Kompleksowość rozwiązań teleinformatycznych i jakość naszych usług jest tym o co dbamy każdego dnia.

comtek

3 filary naszej działalności to:

 Sprzedaż

Sprzedaż projektowa, którą cechuje wielowątkowość z uwagi na zadania i problemy do rozwiązania.
Sprzedaż detaliczna, polegająca na ofertowaniu klientowi poszczególnych urządzeń czy oprogramowania.
Postępowania o udzielenie zamówienia publicznego to równie ważna część naszej pracy z uwagi na współpracę z klientami z ramienia publicznego.

Usługi

Usługi to ważna część naszej pracy, mająca na celu zapewnić klientowi kompleksowość we współpracy oraz gwarancję z uwagi na płynność działania elementów przez nas dostarczonych.

Doradztwo

W politykę firmy wpisana jest satysfakcja klienta z otrzymanego rozwiązania dlatego budujemy rozwiązania szyte na miarę jego potrzeb. Doradztwo oraz symulacje konfiguracji sprzętowej łącznie z kosztorysem, to standard działania naszej firmy aby finalne rozwiązanie spełniało jego oczekiwania, wykonywało poprawnie postawione przed nim zadania oraz było optymalne pod kątem wydajności i ceny.

Specjalizacje

Adres

Polna 9-11, 86-031 Osielsko

Telefon

+48 52 561 04 99